Skip to content

Susitikim poligone

Mūsų žaidimų aikštelės išsidėsčiusios po visą Lietuvą

Trumpai apie mus...

Mūsų šūkis: Kovok kartu arba žūk vienas!

Nuo 2014 metų Airsoftgame.lt siūlo aktyvų laisvalaikį. Organizuojame tiek vienadienius tiek ir savaitinius šratasvydžio (airsoft) žaidimus, draugų kompanijoms ar įmonėms. Bendradarbiaujame rengiant tarptautinio lygio žaidimus. Norite veiksmo, adrenalino, neišdildomų įspūdžių – padėsime! Turimas žaidybinis inventorius nuolat didinamas ir atnaujinamas. 

Galime pasiūlyti išskirtinių žaidimų scenarijų su jiems pritaikyta žaidybine įranga, A.R.M sistemą, tai – specialiai sukurta programinė įranga, kurios dėka žaidimai tampa interaktyvūs, viskas iš kompiuterinių žaidimų perkeliama į realybę. Tęsiame ir vystome tokių žaidimų koncepciją kaip S.T.A.L.K.E.R., Battlefield, Šturmas bei Treniruočių tipo žaidimai.

Specialus įnventorius

specialus inventorius

Žaidimo metu naudojamas mūsų specialus inventorius: Raketos, Sunkieji kulkosvaidžiai, minų ir granatų imitacijos ir kit apirotechniką.

Sužinoti daugiau

patyrę instruktoriai

patyrę instruktoriai

padės jums žaidimo arba renginio metu. užtikrins saugumą ir tvarką.

Sužinoti daugiau

aukštas lygis

aukštas lygis

Taip pat galime suorganizuoti maitinimą renginio metu.

Sužinoti daugiau

Mūsų vizija

Šratasvydis ir kiti komandiniai – taktiniai žaidimai, yra smagi pramoga ir, tuo pačiu, stiprus komandą formuojantis veiksnys. nuoširdžiai manau kad jis gali ir turi būti prieinamas kiekvienam besidominčiam taktika ir karine simuliacija.

Pavelas Šilobritas

Mūsų žaidimų statistika ir rekordai

0
BBS'ų
0
misijų
0
dalyviįų
0
žaidimų

Klientai apie mus

Labai draugiškas kolektyvas. Ačiū už nuostabų laiką. net nemaniau kad taip patiks 🙂
Erika
Vaistininkė
Prakaituoti lakstant po mišką - čia tikrai ne tas pats kas būtų kažką švęsti ofise arba su bendradarbiais sėdėti kokiam bare. Bet tai buvo nepamirštama!
Jonas
Busiu snaipėris 🙂

Mūsų Dream Team

Professionalų komanda visada pasirošusi padėti Jums smagiai praleisti laiką, pabendrauti su kolektyvu, arba tiesiog pailsėti.

Patikėkite savo laisvalaikį mums ir adrenalinas, gera nuotaika ir nuostabus prisiminimai garantuoti